Apie įmonę

MB „Geosintetika“ įkurta 1994 metais. Pagrindinė bendrovės veikla – geosintetinių medžiagų panaudojimas statyboje. Įmonė pirmoji Lietuvoje įdiegė Europoje plačiai taikomą geomembranų technologiją statant įvairius pramonės objektus. Geomembranos - specialios, didelio tankio polietileno plėvelės (HDPE), apsaugančios gruntą nuo taršos, naudojamos statant buitinių ar pramoninių atliekų sąvartynus, rezervuarus, naftos produktų saugojimo aikšteles, degalines, geležinkelius, pamatus ar kitas konstrukcijas. Per savo veiklos metus UAB „Geosintetika“ jau atliko daugiau nei 1'000'000,00 m² izoliavimo darbų geomembranomis Lietuvoje bei užsienio šalyse. Šiuo būdu buvo hidroizoliuoti stambiausi šalies ir užsienio valstybių pramonės objektai.

Atvira inovacijoms, sukaupusi ilgametę patirtį ir žinias, „Geosintetika“ Lietuvoje užima lyderiaujančios bendrovės pozicijas savo srityje. Vystant ir plečiant veiklą, įmonė pradėjo specializuotis suomiškų rąstinių gyvenamųjų namų statyboje. Kokybė ir profesionaliai atliekami darbai – pagrindiniai prioritetai, kuriais vadovaujantis rąstinių namų statybos partneriais pasirinkta Suomijos kompanija „Kontio“ (www.kontio.com). Jau daugiau nei 30 metų „Kontio“, kartu su koncernu „PRT-Forest“, diktuoja madas rąstinių namų gamyboje bei išpildo visus užsakovų pageidavimus, susijusius su suomiškų rąstinių namų konstrukcijomis.

MB „Geosintetika“ statomi rąstiniai gyvenamieji namai iš kokybiškos suomiškos medienos, laužo nusistovėjusius stereotipus apie rąstinių gyvenamųjų namų savybes, statymo tradicijas ir išvaizdą. Šiuolaikinių rąstinių namų statyba, paremta naujomis technologijomis, žiniomis ir kokybe, suteikia galimybę įgyvendinti net ir pačius moderniausius architektūrinius sprendimus. Elegantiški, prestižiniai, prabangūs bei ekologiški rąstiniai gyvenamieji namai atitinka reiklaus ir išrankaus užsakovo poreikius. Visus pageidavimus ir idėjas projektuose įgyvendina bendrovės specialistai. UAB „Geosintetika“ Lietuvoje ir už jos ribų diegia naujas rąstinių namų statymo tradicijas, kurias įvertins ateinančios kartos.