Rąstiniai namai

Jau nuo 1994 m. sėkmingai statybų versle gyvuojančios „Geosintetika“ įmonės veikos sritis apima ir rąstinių namų statybą. Statome rąstinius namus iš suomiškos medienos, tačiau klientui pageidaujant, yra galimybė statyti ir iš lietuviškų rąstų.

RĄSTINO NAMO PRIVALUMAI

Lietuvoje įprasta manyti, kad iš rąstų statomi tik poilsio nameliai arba pirtelės, tačiau pasaulinė praktika byloja ką kitą - rąstiniai gyvenamieji namai ir visuomeniniai pastatai, atitinkantys visus šiuolaikiniams pastatams keliamus estetinius ir techninius reikalavimus, yra plačiai paplitę.

Medis yra atviras difuzijai iš abiejų pusių, todėl garo izoliacija yra nereikalinga. Patalpoje nepertraukiamai vyksta oro apykaita - ventiliacija. Dėl šios kaitos garantuojama sveika, pilna deguonies su natūraliu oro drėgnumu atmosfera.

Ne visų medinių namų konstrukcijos yra pasiekusios reikiamų aukštų standartų. Medinio būsto kokybė priklauso nuo medžio kokybės, gamybos technologijos ir konstrukcijų. Sveikas ir malonus patalpos klimatas sudaromas naudojant tik aukščiausios kokybės medieną, maksimaliai išvengiant techniniu ar cheminiu būdu pagamintų statybinių ir apdailinių medžiagų. Būtent tai su profesionalia Suomijos specialistų pagalba mes Jums galime pasiūlyti savo rąstiniuose namuose.

BENDRADARBIAUJAME SU SUOMIAIS

Esame įgalioti kompanijos KONTIO atstovai Lietuvoje, Latvijoje bei Kaliningrado srityje.

Suomijos kompanija pasirinkta nebe reikalo - ekstremalios oro sąlygos lemia pušies lėtą augimą, kuris lemia ypač siauras medienos rieves ir tankią struktūrą - ji suteikia  medienai didesnį lankstumą ir mechaninį atsparumą. Šios savybės itin  svarbios rąstinio namo konstrukcijai.

Didžiąją daugumą šios įmonės klientų vilioja europietiškos kokybės rąstų konstrukcijos. Suomių įmonė - viena pirmaujančių rąstinių konstrukcijų namų gamyboje. Jau daugiau nei 30 metų KONTIO, kartu su koncernu PRT-Forest, diktuoja madas rąstinių namų gamyboje, bei išpildo visus Užsakovų pageidavimus, susijusius su suomiškų rąstinių namų konstrukcijomis. Kasmet  suomių cechas apdirba 140 000 m3 žaliavos, išleidžia daugiau nei 70 000 m3 paruoštos produkcijos arba daugiau nei 2 800 aukščiausios klasės rąstinių KONTIO namų. Įmonės atstovybės išsidėsčiusios 26 vietose.

Šiuolaikinių rąstinių namų statyba - ne „dviračio išradinėjimas“, o senų tradicijų tąsa, paremta naujomis technologijomis, sprendimais ir samprata. Visa tai drauge su profesionalia Suomijos specialistų pagalba užtikrina rąstinių pastatų patikimumą ir ilgaamžiškumą.

MB „Geosintetika“ pagrindinis tikslas rąstinių namų statyboje - ne masiškumas, o kokybė.

PARTNERIAI

Suomiškų rąstinių namų konstrukcijų gamintojas „Kontio“

 

KATALOGAI

Paspaudę ant žemiau esančių nuorodų galite parsisiųsti mūsų partnerių „Kontio“ rąstinių namų katalogus:

Kontio Styles (EN) (5,7 MB);

Premium Style 3D animation Elegance Style 3D animation Classic Rustic Style 3D animation


Objektų galerija